Články

Montreal – NY Rangers: znovu minimum gólů
article image

27.5.201

Mají mečbol! Hokejisté Rangers stojí krůček od postupu do finále Stanley Cupu, v konferenčním finále vedou nad Montrealem už 3:1 na zápasy. Na ledě soupeře se dnes opět bude hrát opatrný hokej s minimem gólů.

Po úvodním výprasku 2:7 se už finále Východní konference vrátilo do očekávaných kolejí. Urputný vyrovnaný hokej, skvělá defenzíva i brankáři. V utkáních číslo dva, tři a čtyři padly v normální hrací době pokaždé čtyři góly, dvakrát v řadě se za stavu 2:2 prodlužovalo. Bude snad do třetice všeho dobrého? Proč ne? „Rozhodují detaily, maličkosti. Jsme rádi, že jsme poslední duel zvládli, protože je velký rozdíl vést 3:1 místo nerozhodného stavu 2:2,“ usmál se hvězdný útočník Rangers Martin St. Louis, jenž v neděli v overtimu rozhodl. Jenže borci Canadiens se nevzdávají! „Ještě není v žádném případě konec! Pořád jsme v sérii a stále máme šanci,“ podotkl kapitán kanadského týmu Brian Gionta. Montreal v posledních deseti letech dokázal dvakrát otočit nepříznivou sérii ze stavu 1:3. „Hlavně je potřeba dobře bránit,“ řekl kouč Michel Therrien. I z jeho slov je patrné, jak bude zápas vypadat: defenzíva a málo gólů!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Montreal - NY Rangers 4,5 - 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip