Články

Montreal – Nashville: v bitvě o všechno gólů moc nepadne
article image

21.2.2016

Základní část NHL vstupuje do poslední čtvrtiny a zejména týmům na hraně play off jde o všechno! V bitvě dvou takových v Montrealu se čeká urputná bitva s minimem gólů.

Ta sezona se pro ně stává noční můrou. Hokejisté slavného Montrealu si v úvodu užívali neskutečnou jízdu, vyhráli úvodních devět zápasů a mluvilo se o nich jako o horkých kandidátech na zisk Stanley Cupu. Ještě na konci listopadu měli parádní bilanci 18:6, ovšem pak přišla prosincová mizérie – 10 porážek v 11 zápasech. Ani po Novém roce nedošlo ke zlepšení, takže Canadiens padli z první příčky Východní konference až na 13.! Nic ještě není ztraceno, elitní osmička zase tak daleko není, ovšem parta kolem českého centra Plekance nutně potřebuje zabrat. Nashville je v Západní konferenci právě na klíčovém osmém místě a ani on nesmí ztrácet body. Před Vánoci doma kanadský tým deklasoval 5:1, tentokrát se tolik branek neočekává. Jednak jde o hodně, pak ale oběma týmům aktuálně značně vázne útočná činnost. Montreal v posledních třech zápasech vstřelil celkem pouhých 6 branek, Nashville dokonce ještě o jednu méně. Bude to zkrátka defenzivní bitva.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Montreal - Nashville 4,5 - 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip