Články

Montreal – Carolina: Hurikány v Kanadě narazí
article image

15.12.2014

Canadiens přerušili sérii proher a triumfy nad Vancouverem (3:1) a Los Angeles (6:2) znovu ukázali svou velkou sílu. Naopak Hurricanes kráčí od porážky k porážce a ve Východní konferenci jsou nejhorším týmem. V Montrealu padnou.

Tým kouče Therriena si na přelomu listopadu a prosince prožil herní i výsledkovou krizi, kdy prohrál šest ze sedmi duelů a přišel o roli lídra Východní konference. Šest utkání během neúspěšné série ale odehrál mimo svůj stadion a s návratem na vlastní led okamžitě přišlo očekávané zlepšení – nejprve si Canadiens poradili s nebezpečným Vancouverem 3:1, poté dokonce rozstříleli úřadující šampiony z Los Angeles 6:2! Dvěma zásahy se na vysokém triumfu podílel český forvard Jiří Sekáč (6+6), při prvním gólu mu asistoval jeho krajan Tomáš Plekanec, jenž bodoval v posledních čtyřech duelech a s celkem 22 body (9+13) je společně s Paciorettym a Subbanem nejproduktivnějším hráčem Montrealu. Slavný kanadský mančaft disponuje rychlostně skvěle vybaveným kádrem, v němž najdeme správný mix zkušenosti a dravého mládí a od začátku letošní sezony patří mezi nejlepší týmy soutěže. Carolina je na tom přesně opačně, v posledních pěti zápasech nebodovala a s pouhými 19 body na kontě se trápí na chvostu tabulky Východní konference. Co do průměru vstřelených branek na utkání (2,10) jsou horší jen borci Buffala, nejlepším střelcem hostů je Jiří Tlustý (10+3), jenž se zatím jako jediný borec v dresu Hurricanes dostal v počtu přesných zásahů do dvouciferných čísel. Ani on ale další porážce Caroliny nezabrání, domácí favorit zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Montreal - Carolina 1 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip