Články

Montreal – Calgary: kanadská bitva góly nenabídne
article image

4.2.201

Canadiens po dvou porážkách musí zabrat, v našlapané Východní konferenci se sice drží na příčkách pro play off, ovšem nic jistého ještě nemají. Dlouhou dobu trápící se Flames naopak září a budou bojovat, favorita potrápí!

Domácí Montreal zatím úspěšně bojuje o play off, ovšem ve Východní konferenci má na první nepostupová místa do vyřazovacích bojů náskok pouhých dvou bodů, což opravdu není mnoho. Tabulka je navíc pořádně našlapaná a zájemců o osm postupových míst je celá řada, vždyť reálnou naději na účast v nadstavbové části stále udržují i třináctí New Jersey Devils, kteří na Montreal ztrácí bodů pět. Každé zaváhání tak v konečném účtování může hodně mrzet, předposlední celek Západní konference Calgary by měl Montreal porazit, aby hodil za hlavu poslední neúspěchy s Tampou (1:2 v prodloužení) a Winnipegem (1:2). Jenže to se snadněji řekne, než udělá. Flames sice dlouho platili za otloukánky, v posledních pěti zápasech ale vždy zvítězili a dokázali zdolat například i silné týmy San Jose (4:1) a Chicaga (5:4 v prodloužení). Úspěchy Canadiens vychází z dobré obrany a týmového výkonu, žádná jejich útočná lajna příliš nevyčnívá. Ve většině zápasů Plekance a spol. (69,6%) padne maximálně pět branek, ani duel s rozjetými Flames asi nebude jiný.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Montreal - Calgary 5,5 - 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip