Články

Montreal – Buffalo: Canadiens potvrdí formu
article image

25.3.201

Domácí skvěle finišují a v našlapané tabulce Východní konference se stále drží na postupových příčkách pro play off. To Sabres sezonu už jen z povinnosti dohrávají a většině soupeřů slouží za fackovacího panáka. Ani v Monrealu neuspějí.

Z posledních devíti duelů vyhráli jediný a potvrzují roli suverénně nejhoršího týmu zámořské NHL. Ani příchod českého gólmana Neuvirtha z Washingtonu trápící se Sabres nespasil, defenzíva totiž Buffalu nefunguje úplně špatně. Problém je v útoku, po odchodech kanonýra Vaneka a kapitána Otta týmu chybí zkušený střelec. S průměrem pouhých 1,86 vstřelených branek na zápas je ofenzíva Sabres suverénně nejhorší v celé NHL a na ledě Montrealu si bilanci asi nevylepší. Canadiens jsou rozjetí, vyhráli pět z posledních šesti zápasů a ve finiši základní části potřebují pravidelně bodovat. Ve Východní konferenci totiž bojují o místo mezi nejlepší čtyřkou, které by ve vyřazovacích bojích znamenalo výhodu domácího prostředí. Do utkání s Buffalem nastoupí Plekanec a spol. pouhý den po těžkém duelu v Bostonu, který ovládli 2:1 v nájezdech, čímž ukončili dvanáctizápasovou vítěznou sérii Bruins. Přesto budou velkými favority na vítězství. Předešlé tři vzájemné zápasy s Buffalem v této sezoně Montreal ovládl (3:1, 3:2, 2:0) v základní hrací době a tradice bude znovu dodržena.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Montreal - Buffalo 1 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip