Články

Montpellier – PSG: mistr prodlouží sérii
article image

20.8.2015

Ve francouzské Ligue 1 jsou odehrána pouhá dvě kola, nálada v kabině Montpellieru a PSG ale nemůže být rozdílnější! Zatímco domácí ještě nevstřelili ani gól a nebodovali, obhájce titulu je stoprocentní. A znovu předvede kvality.

Šampion z roku 2012 Montpellier loni skončil ve francouzské lize na sedmé příčce, letos to asi taková sláva nebude. Tedy soudě podle výkonů „La Paillade“ v úvodu nového ročníku, kdy nejprve prohráli doma s nováčkem z Angers 0:2 a poté padli v Rennes 0:1. Už v minulé sezoně měli problémy s produktivitou, a jelikož v létě žádnou kvalitní posilu do útoku neulovili, velké zlepšení asi nelze očekávat. To PSG odstartoval přeci jen lépe, a ačkoliv jeho výkony mají k ideálu daleko, zisk francouzského Superpoháru (2:0 nad Lyonem) a dva ligové triumfy (1:0 v Lille a 2:0 nad Ajacciem) naznačily velkou sílu, kterou obhájce titulu disponuje. Mezi střelce pařížského giganta se už zapsali borci jako Moura, Matuidi či Thiago Silva, hvězdný mančaft se tak nemusí spoléhat jen na přesnou mušku obávaných kanonýrů Cavaniho s Ibrahimovičem. Borci PSG působí v zápasech koncentrovaně a zodpovědně, žádné podcenění z jejich strany nehrozí. Velký koncert to v jejich podání asi znovu nebude, tři body si ale odvezou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Montpellier - Paris SG 1:0 0 3.36

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip