Články

Montpellier – PSG: „Ibra“ a spol. zvítězí!
article image

9.8.201

PSG vyšperkoval svou hvězdnou sestavu o několik dalších klenotů, v Ligue 1 není většího favorita na zisk titulu. Předloňský mistr z Montpellieru naopak oslabil, na PSG stačit nebude!

Ze sedmi posledních vzájemných zápasů se pětkrát rozešly oba celky smírně a dvakrát se z vítězství radovalo mužstvo z Paříže, které v uplynulé sezoně vystřídalo na francouzském trůnu právě Montpellier. Kouče Acelottiho, který odešel do Realu Madrid, na lavičce PSG vystřídal Laurent Blanc a k dispozici bude mít sestavu nabitou hvězdami! Ofenzíva Pařížanů se točí okolo švédského střelce Ibrahimoviče, který nově dostal k ruce protřelého snajpra Cavaniho, v záloze pak řádí Pastore či Moura. Na lavičku Montpellieru usedl Jean Fernandez a jeho přínos pro defenzívu loni devátého týmu francouzské nejvyšší soutěže je okamžitě znát – v šesti ze sedmi přípravných duelů udržel čisté konto. Hostům tak cestu k očekávaným třem bodům pořádně znepříjemní, tlak PSG ale nakonec nevydrží. Sázím dvojku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Montpellier - Paris SG 2 1.81

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip