Články

Montpellier – Paris SG: hosté pomstu zvládnou
article image

5.1.2015

Pařížané jedou k pohárovému duelu pořádně nažhavení. V loňské sezoně je totiž borci Montpellieru z poháru vyřadili a nyní v posledním ligovém kole ukopali v hlavním městě nečekanou plichtu. Tentokrát se jim však favorit pomstí.

Byl to pořádný šok, když před rokem v lednu vyhrál Montpellier v Parku princů 2:1 a nepustil tehdejšího úřadujícího šampiona do osmifinále Coupe de France. V Ligue 1 tam pak sice v květnu dostal nařezáno 0:4, ale v posledním kole před vánočními svátky 20. prosince ubojoval v Paříži další cenný výsledek – remízu 0:0, která stála mistra sešup dokonce na třetí příčku tabulky. A když si k tomu připočteme, že fotbalisté Montpellier Hérault SC „ukradli“ o tři body v roce 2012 svůj dosud jediný francouzský titul právě PSG, pak je jasné, že tenhle mač bude mít pořádný náboj. Už v posledním prosincovém duelu pařížské hvězdy Ibrahimovič, Cavani a spol. na trávníku jasně dominovali a jen špatná koncovka je připravila o vítězství. Proti vynikající obraně Montpellieru – doma v 9 ligových utkáních inkasoval jen 8 gólů, z toho 5 v posledních dvou kolech – to budou mít těžké, ale postup do osmifinále zvládnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Montpellier - Paris SG 2 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip