Články

Monfils – Müller: outsider favorita nezaskočí
article image

11.8.2015

Francouzský šoumen Gael Monfils si do zámoří odvezl velmi dobrou formu, Italovi Fogninimu v prvním kole v Montrealu povolil uhrát jen čtyři gamy. S Müllerem se ještě neutkal, premiérový souboj ovládne!

Před dvěma roky se kvůli zdravotním problémům Monfils propadl až do druhé stovky světového žebříčku (na 108. místo), nyní mu už zdraví drží a rodák z Paříže se postupně vrátil do širší špičky. Někdejší sedmý hráč světa se vyšplhal na patnáctou pozici a svým houževnatým stylem hry umí potrápit jakéhokoliv protivníka. Skvěle atleticky vybavený Monfils na základní čáře skvěle brání, nebojí se zaútočit a často narušuje soupeřům rytmus kraťasy či přechodem na síť. V prvním kole v Montrealu si hladce poradil s Fogninim 6:3, 6:1, přestože mu příliš nešlo první podání (úspěšnost méně než 55%). I tak dokázal odvrátit všech šest brejkbolů, kterým čelil, naopak na returnu se mu dařilo a proměnil čtyři z pěti brejků. Müller si na větší průlom musel počkat až do vyššího věku, letos si ve 32 letech vytvořil žebříčkové maximum postupem na 34. pozici, aktuálně mu patří 46. příčka. Jeho hra je založena na výborném prvním servisu a agresivitě, lišák Monfils si s ním ale poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Monfils G. - Muller G. 1 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip