Články

Monfils G. – Goffin D.: také potřetí to bude vyrovnaný duel
article image

12.10.2016

Jde jim o hodně, v sázce je mimo jiné i Turnaj mistrů v Londýně. I proto bude tenisový souboj Francouze Gaela Monfilse s Belgičanem Davidem Goffinem jako vždy vyrovnaný a dlouhý.

Turnaj v Šanghaji hodně napoví, kdo doplní jistou pětici účastníků pro londýnské vyvrcholení sezóny. Mnohem lépe je na tom Francouz, který je v aktuálním pořadí ATP Race šestý, zatímco Belgičan jedenáctý. Jenže všichni hráči, kteří jsou na žebříčku mezi nimi, už v Číně dohráli, čímž se otevírá šance i pro Goffina. Jenže by potřeboval na turnaji dojít hodně daleko a ukrojit co největší manko. Zatím válí, přetlačil překvapivě Del Potra i nebezpečného Thiema, takže posbíral hodně sebevědomí. S Monfilsem se zatím střetnul v kariéře dvakrát a přestože pokaždé prohrál, vždy to bylo hodně těsně – 5:7 resp. 4:6 ve třetím setu. Při důležitosti duelu se dá očekávat, že se oba borci do hry pořádně zakousnou a bude to bitva o každý míček. A i když je Francouz papírovým favoritem, hladký průběh utkání se rozhodně neočekává.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Monfils G. - Goffin D. 22,5 + 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip