Články

Monfils – Becker: lehká práce pro Francouze
article image

9.6.201

Antuková sezona nejlepším tenistům skončila v Paříži a od tohoto týdne jedou přípravu na travnatý Wimbledon. Monfils, čtvrtfinalista French Open, si na turnaji v Halle s německou světovou „šedesátdevítkou“ Beckerem snadno poradí.

Sedmadvacetiletý Gael Monfils už sice není sedmičkou žebříčku ATP, ale č. 28, přesto je proti Němci Benjaminu Beckerovi velkým favoritem. V Paříži potvrdil, že se mu vrací forma a jeho cestu grand slamem zastavil až ve čtvrtfinále Andy Murray po pětisetové bitvě. S Benjaminem Beckerem se utkal čtyřikrát, naposledy loni v lednu v novozélandském Aucklandu, a pokaždé zvítězil, byť v posledních dvou duelech vždy 2:1 na sety. V červnu 33-letý Němec nebude mít na travnatém povrchu v Halle šanci. Monfilsovi se na tomto turnaji daří: v roce 2011 zde byl v semifinále, v roce 2012 jej trápilo zranění a loni vypadl ve čtvrtfinále. V 1. kole zde opět neskončí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Monfils G. - Becker B. 2:0 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip