Články

Monako – YB Bern: Švýcaři podruhé padnou
article image

3.8.2015

Formalitou by mělo být odvetné klání 3. předkola Ligy mistrů v Monaku, domácí borci totiž na půdě švýcarského Bernu zvítězili 3:1 a jen totální kolaps by je připravil o očekávaný postup.

Knížecí klub loni překvapil postupem do jarních vyřazovacích bojů Ligy mistrů a letos se pokusí na úspěšné tažení milionářskou soutěží navázat, nejprve se do ní ale musí probojovat z předkol. A svou misi začal skvěle, z Bernu si odvezl výhru 3:1. Jen porážka 0:3 či vyšší v odvetném klání by jej tak připravila o téměř jistý postup! V prvním duelu s Young Boys favorit z francouzské Ligue 1 dominoval a konstantní územní převahu začal zužitkovávat po změně stran, kdy si díky parádnímu gólu z voleje, který vstřelil Kurzawa, a přesné hlavičce Carrilla vypracoval dvoubrankový náskok. Švýcaři poté dokázali v 74. minutě snížit, když se zblízka prosadil Nuzzolo, radovali se však necelou minutu, Pašalić totiž okamžitě odpověděl ranou z hranice vápna a upravil na konečných 3:1 pro Monako. Bernu nepomohla ani rozehranost z domácí soutěže, na rozdíl od svého soka už má za sebou tři ligové duely. Hosté budou v odvetě doufat, že se prosadí jejich tradiční střelec Hoarau a dvojzápas ještě zdramatizuje, to se však nestane. Monako si postup pohlídá a s přehledem zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Monako - YB Bern 0:1 1 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip