Články

Monako – Paris SG: dominovat budou obrany
article image

27.8.2015

Šlágr francouzské Ligue 1! Gigant z Paříže jede na horkou půdu do Monaka známého pro svoji defenzivní činnost. Oba týmy se nikam nepohrnou, remíza by jim vyhovovala. Moc gólů fanoušci neuvidí.

Monacké knížectví se zahalilo do smutku. Hráči místního AS ve 4. předkole Ligy mistrů padli s Valencií a milionářskou soutěž si nezahrají. V tomto rozpoložení teď navíc budou doma hostit nejlepší francouzský tým posledních let, který se už dotahuje na absolutní evropskou špičku.

Borci PSG mají Champions League jistou a tak se mohli koncentrovat na start ligové sezóny. Všechny tři úvodní zápasy vyhráli, ale skóre 4:0 hovoří jasně: žádná smršť to nebyla. Týmu pro zranění chyběli bombarďák Ibrahimovic i nová posila Di Mária, ale první z nich už by mohl nastoupit. Tím spíš si domácí budou muset v prvé řadě dávat pozor vzadu a nikam se nepohrnou. V duelech těchto soků tradičně góly k vidění moc nejsou, v posledních 13 vzájemných zápasech jich padlo jen 19. Ani teď by to nemělo být jiné.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Monako - Paris SG 2,5 - 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip