Články

Monaco – Haase: Argentinec na antuce vyhraje
article image

3.8.201

Zkušený Juan Monaco letos neprožívá zrovna skvělou sezonu, stále však předvádí kvalitnější výkony než Robin Haase z Nizozemska, kterého vyzve v prvním kole podniku v Kitzbühelu. A porazí jej!

Na okruhu ATP se oba borci pohybují přes deset let, své síly ale dosud změřili pouze pětkrát. Mírně navrch měl ve vzájemných bitvách Argentinec Monaco (3:2), jenž ovládl zatím poslední bitvu loni na antuce ve švýcarském Gstaadu (6:3, 7:6). Nyní si to rozdají znovu na nejpomalejším povrchu v rakouském Kitzbühelu a Haase věří, že se mu podaří vyrovnat bilanci. Formu však nemá zrovna oslnivou, navíc antuka příliš nesvědčí jeho stylu – tvrdý servis a dělový forehand uplatní lépe na trávě či tvrdém povrchu. Slabší naopak má bekhend i pohyb po kurtu, navíc mu chybí trpělivost a nechá se zlomit nepříznivým vývojem zápasu. Někdejší člen Top Ten Juan Monaco také zrovna nezáří, na antuce však hraje výtečně. Jeho houževnatou obranu nizozemský čahoun neprolomí, Argentinec zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Monaco J. - Haase R. 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip