Články

Molde – Sandnes Ulf: domácí lídr vyhraje už poločas
article image

19.7.201

Jasná záležitost pro lídra tabulky. Molde si na jejím čele stále hlídá šestibodový náskok a s posledním Sandnes nebude mít problémy. Hosté venku ukopali jediný bod a za čtvrtou porážkou v řadě „půjdou“ hned od prvního poločasu.

Domácí jsou v laufu. Po krátké přestávce, kterou měla nejvyšší norská soutěž v průběhu fotbalového mistrovství světa, vyhráli oba ligové duely, aniž by inkasovali branku (3:0 se Sogndalem a 1:0 v Aalesundu). K tomu přidali i jasné vítězství 4:1 v úvodním mači 2. předkola Evropské ligy s Goricou, když už do poločasu vedli 3:0! Borci Sandnes naopak klopýtají ligou a stejně jako loni mají záchranářské starosti. Jenže zatímco v minulé sezoně skončili čtyři body nad sestupovou čarou, tentokrát po 15. kolech šestnáctičlenný norský peloton uzavírají s tříbodovou ztrátou alespoň na barážovou příčku. Po ligové pauze navázali dvěma porážkami na předchozí nevydařené období a na trávníku lídra si nepolepší. Prohrávat budou už o poločasové přestávce.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Molde - Sandnes Ulf 1 1.51

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip