Články

Mohuč – Schalke: ukončí hosté mizérii?
article image

23.4.2015

Loni ve finiši bundesligy bojovala o poháry, letos zápolí o záchranu. Výhra nad Schalke by Mohuč sestupových starostí asi nadobro zbavila, Königsblauen ale doma přes šest let neporazila! Hosté navíc už pět kol nezvítězili, ukončí čekání?

Mohuč

+ dobrá forma, bojovnost

- na Schalke neumí, kvalita kádru

Schalke

+ zkušenosti, individuality, kombinace

- chybí herní pohoda, útočníci bez střelecké formy  

 

Oba soupeři prožívají oproti loňsku ústup ze slávy. Hostující Schalke v minulé sezoně skončilo třetí a probojovalo se do Ligy mistrů, aktuálně je až páté a na čtvrtý M’gladbach ztrácí propastných 12 bodů. V závěru německé ligy tak bude mít co dělat, aby uhájilo alespoň příčky znamenající účast v Evropské lize. Do ní se v letošní sezoně marně zkoušela probojovat právě Mohuč poté, co loni obsadila konečné sedmé místo. V předkole ale ztroskotala na řeckém Tripolisu. V právě probíhajícím bundesligovém ročníku je na tom o poznání hůře a ještě nemá jistotu, že mezi německou elitou setrvá i pro příští sezonu. Pokud však bude pokračovat v současných dobrých výkonech, brzy se jí dočká – vždyť od začátku března prohrála jenom jeden z šesti duelů a po důležitém vítězství 3:2 nad zachraňujícím se Freiburgem v minulém kole odskočila od ohrožených příček na sedm bodů. „Nullfünfer“ jsou remízovým králem soutěže (13) a především doma se jim nedaří tolik, jak by si asi přáli (bilance 4-6-4, skóre 22:17), plichtě se Schalke by se tak asi úplně nebránili. Hosté od poloviny února vyhráli jediný z devíti ligových duelů a ztratili tak šanci na Ligu mistrů, ve zbytku sezony budou bojovat o Evropskou ligu. Kádr ale mají nesmírně kvalitní a zkušený, účast v pohárech by si měli pohlídat! Navíc trápit se nemohou do nekonečna, už v minulém kole předvedli velmi dobrý výkon a měli blízko k triumfu na hřišti druhého Wolfsburgu, který v závěru spasil brankou na konečných 1:1 De Bruyne. Pětizápasovou sérii bez výhry by v Mohuči, kde přes šest let neprohráli, mohli protrhnout!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Mohuč - Schalke 2 3.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip