Články

Mohuč – Hoffenheim: hosté smůlu neprolomí
article image

17.9.2015

Jediný bod vytěžili z úvodních čtyř bundesligových kol fotbalisté Hoffenheimu. Pokud se chtějí vyšplhat ze spodních pater tabulky, už musí začít vítězit. Jenže Mohuč nehraje vůbec špatně, páteční předehrávku nakonec ovládne!

V úvodním utkání podlehli nováčku z Ingolstadtu (0:1), nečekané klopýtnutí ale napravili výhrami v M’gladbachu (2:1) a nad Hannoverem (3:0). V posledním kole borci Mohuče znovu vyšli bodově naprázdno (1:2 se Schalke), svým výkonem ale rozhodně nezklamali a kdyby si v šancích dokázali zachovat chladnější hlavu, bez bodů by ze souboje s „Königsblauen“ rozhodně neodcházeli. Celek kouče Martina Schmidta se prezentuje zajímavým ofenzivním fotbalem a v tomto stylu vyrukuje také na Hoffenheim, který prožívá výrazně horší období a na kontě má jediný bod za bezbrankovou plichtu s Darmstadtem, naopak nestačil na Leverkusen (1:2), Bayern (1:2) ani Brémy (1:3). V deseti z posledních jedenácti venkovních duelů nevyhrál, ani v Mohuči se mu to nejspíš nepodaří. Letní odchod střelce Modesteho ofenzívu Hoffenheimu (pouhé tři vstřelené góly) výrazně oslabil a veterán Kuranyi, jenž ho měl nahradit, je zatím z formy. Další porážku si Hoffenheim už nemůže dovolit, dobře hrající Mohuč ale nakonec bude nad jeho síly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Mohuč - Hoffenheim 1 2.28

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip