Články

Mohuč – Hoffenheim: fanoušky potěší přestřelka
article image

26.9.201

Souboj sousedů v tabulce otevře 6. kolo bundesligy. Vítěz utkání mezi čtvrtou Mohučí a pátým Hoffenheimem by poskočil do čela tabulky, to je pro oba celky motivace jako hrom! Jejich duely bývají bohaté na góly a tradice bude dodržena.

Na kontě mají shodně devět bodů a na vedoucí Bayern ztrácí body dva. Pyšní se také stejným skóre 9:5 i tím, že v minulém kole vydolovaly z přestřelek po jednom bodu – Hoffenheim doma plichtil 3:3 s Freiburgem, Mohuč remizovala ve Frankfurtu 2:2. Podobností tedy pojí oba soupeře dostatek, projeví se to ve vzájemném duelu? Mělo by! Směrem dopředu jsou silní hosté i domácí, kteří v posledních třech duelech sedmkrát rozvlnili síť a zvítězili mimo jiné i nad hvězdným Dortmundem (2:0). V jejich dresu září především zkušený japonský útočník Shinji Okazaki, jenž už pětkrát rozvlnil síť a je nejlepším bundesligovým střelcem! Obrana Hoffenheimu si na něho bude muset dát velký pozor, Okazaki ji v posledním vzájemném utkání dvakrát pokořil a dovedl Mohuč k vítězství 4:2! V bránění ale síla hostů neleží, také oni sází na ofenzivní fotbal a své soupeře se snaží přestřílet. Loni skončili v bundeslize na osmé příčce, ovšem více branek než oni vstřelily jen Bayern s Dortmundem! A letos v nastaveném trendu pokračují, jejich souboj s Mohučí tak nabídne zajímavou přestřelku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Mohuč - Hoffenheim 2,5 + 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip