Články

Mohuč – Dortmund: naskočí zpět na vlnu
article image

15.10.2015

Jedenáct výher v řadě vybojovali v úvodu sezony borci Dortmundu, ovšem v posledních třech bundesligových kolech ani jednou naplno nebodovali. Mohuč je zranitelná v obraně, toho hosté využijí a odvezou si triumf!

Na místo činu se vrátí dortmundský trenér Thomas Tuchel, právě v Mohuči se během pěti let vypracoval v uznávaného odborníka, po němž Borussia sáhla, když se po nepovedené loňské sezoně chtěla vrátit zpět mezi německou špičku. A jeho angažmá ve vestfálském klubu začalo skvěle, své nové svěřence Tuchel dovedl z předkola do Evropské ligy a také k perfektnímu startu do bundesligy. Dortmundskou sérii jedenácti výher v řadě ukončil až v 6. kole nejvyšší německé soutěže Hoffenheim (1:1), poté Dortmund plichtil s Darmstadtem (2:2) a nestačil na hvězdný Bayern (1:5). Stále se však drží na druhé příčce tabulky, na třetí Schalke ale má k dobru už jen jeden bod. V Mohuči se tak Reus a spol. pokusí naskočit zpět na vítěznou vlnu, svým kombinačním a ofenzivním fotbalem budou obranu domácích hodně prohánět. Mohuč v osmi kolech nasbírala čtyři výhry a stejný počet proher. Zatímco duely se soupeři ze spodních pater tabulky zvládá bez problémů, s favority mívá problémy a často inkasuje. Věřím, že Dortmund znovu zabere a odveze si tři body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Mohuč - Dortmund 2 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip