Články

Mohuč – Bayern: hostující gigant vynuluje domácí
article image

18.12.2014

Hvězdná bavorská parta suverénně kraluje německé bundeslize a nezadržitelně míří za ziskem dalšího titulu. V předehrávce 17. kola na hřišti trápící se Mohuče předvede Bayern další kvalitní výkon, domácí k ničemu nepustí.

Mnichovský gigant si letos pro sebe jako tradičně uzmul první místo a konkurenty v německé bundeslize odsoudil k boji o druhý flek. V šestnácti duelech ani jednou neprohrál a naopak 13x triumfoval, před druhým Wolfsburgem už má k dobru jedenáct bodů. Svůj náskok může znovu navýšit, Mohuč není soupeřem, před kterým by se měl sklonit. Celek kouče Hjulmanda v prvních osmi kolech nepoznal hořkost porážky (bilance 3-5-0), v následujících osmi duelech ale ani jednou nevyhrál a získal jen čtyři body za čtyři remízy. Nerozhodných výsledků mají na kontě už devět a jsou jasným remízovým králem soutěže. A ačkoliv jich už vybojovali přehršel, v duelu s Bayernem by plichtu jistě brali všemi deseti. Úřadující němečtí šampioni střílí branky jako na běžícím pásu a Robben (9 gólů), Götze (7), Lewandowski (7) či Müller (7) by měli také v Mohuči ukázat své kvality. Navíc díky skvělým výkonům gólmana Neuera a celé obrany Bayern téměř neinkasuje (dosud jen 3x) a s čistým štítem by mohl vyjít také ze souboje v Coface Aréně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - Moh-Bay: Mohuč ne 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip