Články

Mnichov 1860 - Düsseldorf: vstup do jara skončí smírně
article image

10.2.201

Obě mužstva vstupují do jarní části 2. bundesligy jako sousedé v tabulce a obě také s tím, že by chtěla být více nadohled postupovým příčkám. Vyrovnanost týmů se projeví i v jejich vzájemném zápase, který nebude mít vítěze.

Düsseldorfský mančaft loni na jaře neúspěšně usiloval o záchranu, po pádu z bundesligy patřil k favoritům na postup. Jenomže hlavně nevyrovnanost výkonů tým srazila do středu tabulky a nahoru to má poměrně daleko. Proč, to názorně ukázal před vánočními svátky - po dvou výhrách, z nich tu jednu si přivezl ze hřiště druhého Kaiserslauternu, přišla domácí porážka s vedoucím Kolínem nad Rýnem. Ale bylo i hůř, protože během podzimu se Düsseldorf dvakrát přiblížil sestupu. Mnichov 1860 prochází hodně podivnou sezonou, po skvělém startu přišel pád až téměř na dno, ale série čtyř výher na přelomu listopadu a prosince tým nasměrovala zase nahoru. Otázkou bude, co s výkony obou mužstev udělají změny v kádru, Mnichov 1860 angažoval například Ludwiga, Steinhofera a Osaku, Düsseldorf koupil Rakušana Liendla.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Mnichov 1860 - Düsseldorf 0 3.14

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip