Články

Ml.Boleslav – Olomouc: hosté vydrží jen poločas
article image

21.4.2016

Jde jim o všechno, hrozba sestupu neustále roste. Fotbalisté Olomouce se tak musejí rvát o body i na hřištích favoritů. V Mladé Boleslavi budou dlouho kousat, ovšem nakonec neodolají.

V předehrávce 26. kola budou domácí usilovat u pojištění třetího místa před dotírajícím Libercem, zatímco Sigma má v případě vítězství šanci dotáhnout se minimálně do soboty na čtrnáctou Příbram, které patří poslední nesestupová příčka. Je tedy jasné, že v sázce bude opravdu hodně. Olomouc v minulém kole remizovala se Slavií, předtím těsně padla v Liberci, a tak šanci cítí i proti Boleslavi, přestože půjde o souboj nejlepšího útoku ligy (54 gólů) s nejhorším (25). „Pokud se nám podaří naplňovat náš taktický plán, máme šanci,“ hlásil bojovně hostující trenér Jílek. Středočechy nejspíš od začátku čeká velké dobývání hanáckého obranného valu a bude to chtít z jejich strany velkou trpělivost. Nicméně časem by se kvalita přece jen měla projevit a body zůstat doma.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Ml.Boleslav - Olomouc 0/1 4.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip