Články

Mladá Boleslav – Třinec: lídr opět předvede kvality
article image

29.12.2014

Proti Karlovým Varům přerušili dlouhou mizérii a konečně zvítězili, jejich radost ale nebude mít příliš dlouhého trvání. Borci Mladé Boleslavi totiž v 33. kole hokejové extraligy narazí na vedoucí Třinec a rozjetého lídra nezastaví.

V závěru listopadu se jim přestalo dařit a jejich mizérie trvala přesně měsíc. Po sedmi porážkách v řadě hokejisté Mladé Boleslavi zabrali až proti Karlovým Varům, které po solidním výkonu porazili 5:1, čímž zastavili propad tabulkou. Na jedenáctém místě ale mají stejně bodů jako předposlední Zlín, potřebují proto začít pravidelně bodovat, aby se ve finiši základní části nemuseli stresovat hrozbou baráže. To však nebude snadné, jejich dalším protivníkem je totiž hvězdný Třinec, jenž nemilosrdně skolí každého, kdo se mu postaví do cesty a jasně kraluje extraligové tabulce. Oceláři si naposledy poradili s rozjetou Plzní 4:1 a vybojovali šestý triumf v řadě, popáté navíc triumfovali v normální hrací době. Hattrickem se blýskl Martin Adamský (18+10), jenž společně Rothem (8+21), Polanským (8+20) či Orsavou (15+11) patří k hlavním tahounům nejúdernější extraligové ofenzívy (113 gólů). A zastavit produktivní třinecký útok se Středočechům asi nepodaří, vždyť mají společně se Zlínem vůbec nejpropustnější defenzívu soutěže (102 inkasovaných branek), navíc doma se letos trápí a před svými fanoušky vyhráli jen čtyři z šestnácti duelů! Obě letošní vzájemné bitvy ovládl Třinec (5:2, 4:2), uspěje i potřetí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ml.Boleslav - Třinec 2 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip