Články

Mladá Boleslav – Strömsgodset: fanoušci se nudit nebudou
article image

16.7.201

Jako první z českých týmů rozehraje novou sezonu Mladá Boleslav, která v úvodním duelu 2. předkola Evropské ligy hostí aktuálně pátý tým norské ligy Strömsgodset. Poveze si do odvety nadějné vítězství v kapse?

Norský Strömsgodset loni obsadil v lize čtvrté místo, aktuálně je po šestnácti odehraných kolech pátý. Do zápasu v Mladé Boleslavi tak nastoupí výrazně rozehranější než domácí, pro které to bude premiérový zápas nového ročníku. Skvělé výkony Strömsgodset předvádí hlavně na vlastním hřišti, kde hraje na umělé trávě, v norské lize tam letos ještě neprohrál. Naopak venku to je v jeho podání celkem bída (bilance 3-1-5, skóre 13:20) a především obranu nemá nejpevnější, toho budou chtít Středočeši využít! Trenér Karel Jarolím ještě nemůže počítat s hvězdným útočníkem Milanem Barošem, naopak navrátilec Jan Chramosta v přípravě pálil ostrými a dobrou střeleckou formu si zkusí přenést také do ostrého mače. Boleslavští jsou doma tradičně silní, hrají důrazný a nátlakový fotbal, jenž by měl na obranu Strömsgodsetu platit. Také hosté ale umí být směrem dopředu nebezpeční, o góly nebude nouze

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Ml.Boleslav - Stromsgodset 2,5 + 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip