Články

Mladá Boleslav – Sparta: mají chuť na dalšího favorita
article image

2.5.201

V minulém kole zdramatizovali výhrou v Plzni boj o ligový titul a teď se chystají zaskočit i druhý celek tabulky Spartu. Jenže Pražané fotbalisty „Bolky“ zdolali čtyřikrát v řadě a nemůžou si dovolit žádnou bodovou ztrátu.

Mladá Boleslav

+ psychicky nahoře po výhře v Plzni; návrat Wágnera, Ďuriše a Končala do sestavy

- vynucená absence Skaláka a Vacka; na Spartu neumí

Sparta

+ kanonýr Lafata je ve formě; s Boleslaví prohrála naposledy v dubnu 2012; kompletní kádr

- tlak spojený s nutností vyhrát; vyrovná se s agresivitou soupeře?

 

 

Před týdnem ukončili jednu sérii a v Boleslavi věří, že nastal čas ukončit ještě další. I s absencí osmi hráčů porazili Středočeši fotbalisty Plzně, pro které to byla první domácí prohra po dvou letech. O to překvapivější, že svěřenci trenéra Karla Jarolíma přijeli do Štruncových sadů s hubeným ziskem jednoho bodu ze tří posledních ligových zápasů a s tenčící se ztrátou na čtvrté příčce, která zaručuje kvalifikaci o Evropskou ligu.        

Proti Spartě se určitě pokusí vytasit stejně pevnou defenzívu, na níž si vylámal zuby i nejofenzivnější ligový tým, k tomu připojí důrazný a jednoduchý styl hry a jako bonus i navrátilce do sestavy – Wágnera, Ďuriše a Končala, kteří v Bolce hostují z Plzně a proti svému mateřskému týmu nesměli v minulém kole nastoupit. Ze stejného důvodu jim však vypadne tahoun ofenzívy Skalák a záložník Vacek, hostující v městě automobilů zase ze Sparty. Hostující kouč Zdeněk Ščasný má k dispozici kompletní kádr včetně rozstříleného nejlepšího ligového snajpra Davida Lafaty, který si v posledních čtyřech kolech připsal šest branek. Hráči úřadujícího ligového mistra ucítili už nečekanou šanci na obhajobu titulu a v Boleslavi se porvou o důležité tři body. Zvládnou to?   

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - MlB-Spa: Lafata D. ano 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip