Články

Mladá Boleslav – Široki Brijeg: favorit hosty sfoukne
article image

17.7.201

Ještě nikdy se neprobojovali do hlavní fáze Evropské ligy, ovšem letos se za splněním snu rozjedou sebevědomě. Fotbalisté Mladé Boleslavi hostí ve 2. předkole bosenského vicemistra Široki Brijeg a doma jasně vyhrají.

V minulosti už dvakrát byli v základní skupině Poháru UEFA, ale od jeho přejmenování při dvou pokusech neuspěli a v předkolech vypadli. Zatímco pro Mladou Boleslav půjde o ostrý start do nové sezony, Široki Brijeg už za sebou má 1. předkolo, ve kterém porazil ázerbájdžánskou Gabalu 2:0 a 3:0 a ukázal se ve velmi dobrém světle. Mezi jeho hlavní přednosti patří kvalitní obrana, která v soutěžních zápasech už 720 minut neinkasovala, a produktivní útok. V něm září zejména brazilský rodák s bosenským pasem Wagner. „Ale budeme připraveni,“ burcuje kouč Jarolím. Ten přes léto pracoval na přestavbě kádru a přišlo hned jedenáct nových hráčů. V přípravě se hledala optimální sestava a výsledky nebyly ideální. Jarolím však věří, že soutěžní premiéra už bude o něčem jiném. A přestože se budou muset obejít bez zraněných kanonýrů Wágnera s Magerou, měli by se Středočeši prosadit. Nabízí se proto sázka na jejich výhru v handicapu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Ml.Boleslav - Široki Brijeg 0:1 1 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip