Články

Ml. Boleslav – Zlín: domácí zaberou
article image

20.8.2015

Jedinou výhru mají na kontě po čtyřech odehraných kolech fotbalisté ambiciózní Mladé Boleslavi, naopak nováček ze Zlína už třikrát zvítězil a okupuje druhou příčku tabulky. Svou bodovou sbírku v páteční předehrávce ale nerozšíří.

Takhle si vstup do nového ročníku Středočeši jistě nepředstavovali. V kvalifikaci o Evropskou ligu jim vystavil stopku norský Strömsgodset, k tomu se trápí v nejvyšší tuzemské soutěži, kde v úvodních čtyřech kolech vybojovali pouhé čtyři body. Už je tak na čase, aby začali pravidelně bodovat, jinak se jim konkurenti v boji o evropské poháry znovu mohou vzdálit. Svěřenci kouče Jarolíma mají děravou obranu (10 inkasovaných branek), jsou však nebezpeční v ofenzívě, vždyť jen Sparta a Příbram vstřelily více branek než oni (8). Skvělou formu má především talentovaný Jiří Skalák, jenž už třikrát rozvlnil síť, naopak hvězdný forvard Milan Baroš, který v létě přišel z Ostravy, na první zásah v novém dresu stále čeká. V domácím prostředí Boleslav bývá silná, svou agresivní a důraznou hrou většinu protivníků výrazně přehrává. Zlínský nováček zatím překonává předsezónní předpovědi, které jej řadily na chvost tabulky, už má na kontě tři triumfy a v tabulce je druhý za Spartou! Své triumfy ale získal nad týmy, které loni skončily v druhé polovině tabulky. V první konfrontaci s elitním celkem české soutěže Zlín neuspěl, když na Letné prohrál 0:3. Ani v Mladé Boleslavi nebude bodovat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Ml.Boleslav - Zlín 1+Ne 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip