Články

Ml. Boleslav – Slovácko: gólově hubený duel
article image

3.3.201

Čtyřikrát za sebou jim nedali gól! Fotbalisté Slovácka mají v poslední době s Mladou Boleslaví mizernou bilanci a v ligové dohrávce favority rozhodně nejsou. Na hřišti soupeře se zaměří na defenzívu a gólů moc nepadne.

Jarní část rozjely oba kluby nadějně. Boleslav uhrála cenný bod na hřišti Liberce, když trefu na 2:2 zaznamenala až v nastavení, Slovácko doma jedním gólem udolalo silný Jablonec. V tabulce nadále letí vzhůru, po třech výhrách z posledních čtyř utkání už je v horní polovině, jen pět bodů za protivníkem. Bude to ale složité, před vlastními diváky se poprvé ukáže nový trenér Jarolím, jenž nic než výhru nebere. „V prvním domácím utkání chceme boleslavským fanouškům předvést kvalitní a pohledný fotbal, pochopitelně završený vítězstvím,“ uvedl Jarolím, který dříve působil právě ve Slovácku. „Pokud se nám podaří zopakovat kvalitní týmový výkon, tak nejsme v Mladé Boleslavi bez šance na bodový zisk,“ opáčil kouč hostů Habanec. Středočeši soupeře porazili už šestkrát za sebou, v této sezóně hned třikrát – v lize 2:0, v poháru 1:0 a 2:0. Znovu to bude těsný zápas s minimem gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Ml.Boleslav - Slovácko 2,5 - 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip