Články

Ml. Boleslav – Slavia: pokuty domácí proberou
article image

5.1.2015

V neděli utrpěli debakl 2:9 v Hradci a vedení jim napařilo pokuty. Hokejisté Mladé Boleslavi nutně potřebují zvládnout domácí souboj dvou aktuálně nejhorších týmů extraligy. A s utrápenou pražskou Slavií si poradí.

Jejich forma je děsivá. Předposlední Boleslav vyhrála jediný z uplynulých 10 zápasů, zoufalá Slavia dokonce jediné z posledních 13 vystoupení! „To, co předvádíme, se snad ani nedá nazvat hokej,“ nadával vůdce Pražanů Bednář. Slávisté sice utnuli děsivou listopadovou bilanci, kdy v 5 zápasech dostali 31 gólů, od té doby začali hrát zodpovědněji zezadu. Jenže z následujících 8 zápasech pro změnu nastříleli žalostných 8 branek... Není divu, že tým je beznadějně poslední a baráž je už téměř realitou. Zato Středočeši pořád živí naději, že krizi utnou a pár vydařených utkání je vrátí do zóny play-off, za kterou nyní zaostávají o 5 bodů. Oba týmy v letošních vzájemných duelech selhaly na vlastním ledě – Boleslav padla 0:4, v odvetě pak Slavia 2:6. Přestože statisticky je tedy tentokrát na řadě úspěch Pražanů, na ledě to dost možná bude vypadat jinak. Hosté už se pomalu utápějí v beznaději, zato domácí by měly zdravě nabudit zmíněné mastné pokuty. I proto sázka na výhru Boleslavi vypadá reálněji.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ml.Boleslav - Slavia 1 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip