Články

Ml. Boleslav – Plzeň: mistr sérii neprodlouží
article image

5.5.2016

Západočeši v minulém kole získali titul a ve zbytku sezony si tak mohou fotbal už jen užívat. Kouč Krejčí ale nechá odpočívat některé přetěžované opory, což se jistě na výkonu Plzně projeví. Domácí tak ukořistí cenný skalp mistra!

Pět bodů ztrácí čtvrtí Středočeši na druhou Spartu, kterou čeká těžký duel s třetím Libercem. V případě výhry a zaváhání Letenských by se tak udrželi ve hře o druhé místo, z něhož se jde do předkola Ligy mistrů! Motivaci v souboji se staronovým mistrem tedy svěřenci kouče Karla Jarolíma nebudou postrádat, navíc formu mají velmi slušnou, vždyť od konce února nepoznali hořkost porážky! V minulém kole sice zaváhali v Jihlavě (1:1), v předešlých pěti duelech ale čtyřikrát zvítězili a jsou suverénně nejproduktivnějším týmem soutěže. Do karet jim také bude hrát fakt, že Plzeň nenastoupí v nejsilnější sestavě, kouč Krejčí avizoval, že příležitost dostanou borci, kteří toho neodehráli tolik jako Limberský či Kolář. V semifinále letošního MOL Cupu Boleslavští zdolali Plzeň doma 1:0 a nyní znovu zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ml.Boleslav - Plzeň 1 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip