Články

Ml. Boleslav – Pardubice: Perníkáři neuspějí
article image

10.12.2015

Východočeši nezvládli derby s Hradcem a po porážce 1:4 tak mají co napravovat. Jenže skočit zpět na vítěznou vlnu nebude snadné, představí se totiž na ledě druhé Mladé Boleslavi, kde se soupeřům neboduje snadno.

Východočeši do nové sezony tragicky odstartovali a ani výměna trenéra jejich výkony příliš nezvedla. V polovině soutěže jim tak patří jedenáctá příčka, z níž se jde do play out... Největším problémem hostů je mizerná hra všech čtyř útoků - málo se dostávají do šancí, a když už si příležitosti vypracují, často v nich selhávají. Naopak defenzívu zlepšili, ovšem v Mladé Boleslavi asi čisté konto neudrží. Domácí prožívají skvělou sezony a momentálně jsou dokonce druzí, na vlastním ledě jsou společně s Libercem nejúspěšnějším týmem soutěže a ještě tam ani jednou nezůstali bez bodového zisku. Parta kouče Výborného je o poznání nebezpečnější ve hře směrem dopředu než její soupeř, Pardubice už doma letos jednou porazila. A uspěje znovu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ml.Boleslav - Pardubice 1 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip