Články

Ml. Boleslav – Olomouc: o góly nouze nebude
article image

16.8.201

Zápasy Sigmy nezaujatého diváka musí bavit, celek kouče Kotůlka střílí spoustu branek, často ale také inkasuje. Boleslavská ofenzíva je na vzestupu, o góly by v utkání neměla být nouze.

V létě do Mladé Boleslavi zamířil fotbalový kouzelník Jiří Štajner a tým ze středních Čech měl konkurovat těm nejlepším. Jenže vstup do sezony se mu nepovedl, když pouze remizoval s Příbramí 1:1 a prohrál 1:2 v Ostravě. Tyto dvě facky ale svěřenci kouče Mináře potřebovali, pořádně se po nich totiž probrali a začali válet. Nejprve v prestižním duelu rozstříleli Liberec 4:0 a do sítě svého bývalého celku se jednou trefil právě Štajner, jenž tak zaznamenal v novém působišti první branku. V posledním kole si pak tři body odvezli z Uherského Hradiště, kde porazili nebezpečné Slovácko 2:0. Jejich ofenzíva tak jde nahoru, Hanáci s ní budou mít plné nohy práce. Jejich obrana v nové sezoně hoří a už desetkrát kapitulovala, naposledy dvakrát doma s Teplicemi (2:2). Dopředu jsou ale nesmírně nebezpeční, duel v Mladé Boleslavi bude bohatý na góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Ml. Boleslav - Olomouc 2,5 + 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip