Články

Ml. Boleslav – Karlovy Vary: Energie znovu padne
article image

16.2.2016

Středočeši v letošní sezoně patří do elitní šestky a před blížícími se boji v play off se chtějí naladit na vítěznou vlnu, aby do nadstavbové části šli v co největší pohodě. S Energií v poslední vzájemné bitvě padli, napraví si reputaci?

Středočeši prožívají parádní sezonu a nebudou v play off chybět. Neměl by jim uniknout přímý postup do čtvrtfinále, do kterého se automaticky podívá nejlepší šestka, vždyť na sedmý Zlín mají k dobru osm bodů. Před reprezentační pauzou svěřenci kouče Výborného prohráli dva ze tří duelů a přestávku tak jistě přivítali, výkony ale nepředváděli vůbec špatné a měli by v nich pokračovat. Boleslavští mají velmi silnou ofenzívu, která je s průměrem 34,5 střeleckých pokusů na zápas vůbec nejaktivnější z celé soutěže, naopak Karlovy Vary vyšlou na branku soupeře v průměru jen 24,32 střel a není tak divu, že dosud vstřelili nejméně gólů v extralize (93). Energie venku naposledy bodovala v druhé polovině prosince a od té doby 7x v řadě prohrála, útočný boleslavský uragán neustojí. Domů pojede s prázdnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ml.Boleslav - Karlovy Vary 1 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip