Články

Ml. Boleslav – Jablonec: odveta přinese branky
article image

2.4.2014

Severočeši rozjetou Mladou Boleslav v prvním vzájemném klání zaskočili a po výhře 2:0 mají do semifinále domácího poháru rozhodně blíž než jejich soupeř. Ten se bude v odvetě snažit manko umazat, o góly tak nebude nouze!

Loni si to rozdali v pohárovém finále a z vítězství v penaltách se nakonec radovali borci Jablonce, kteří mají nad Mladou Boleslaví znovu navrch. Doma totiž vyhráli úvodní čtvrtfinále 2:0 a k postupu mezi čtyři nejlepší si tak mohou dovolit i prohrát o jednu branku či dokonce o dvě, pokud se ale zároveň střelecky prosadí. To by se jim mohlo podařit, směrem dopředu umí být nebezpeční a vyhovuje jim hra na brejky. A přesně s takovým stylem na Mladou Boleslav vyrukují, nepotřebují se nikam hnát, dohánět manko musí domácí! Těm se v jarní části sezony pod vedením nového kouče Jarolíma daří a prohráli jenom jednou – právě v poháru s Jabloncem. V lize díky čtyřem výhrám v šesti duelech poskočili na třetí příčku, naposledy doma zdolali Slavii 3:1. Jabloneckou defenzívu budou Ščuk, Chramosta či Šultes hodně prohánět, utkání tak slibuje parádní podívanou, ve které budou padat góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Ml.Boleslav - Jablonec 2,5 + 1.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip