Ml. Boleslav – Hradec: vyrovnaný úvod duelu

17.3.2016

Pořádně vyhecovaná série se stěhuje do města automobilů za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy, vítěz třetího klání udělá důležitý krok směrem k extraligovému semifinále. Oba mančafty sází na ofenzivní hokej, tentokrát ale bude začátek opatrný…

Během prvního vzájemného mače hradecký Köhler zranil mladoboleslavského kapitána Výborného a nešetrným zákrokem mu dokonce ukončil kariéru. Od té doby to mezi oběma týmy pořádně jiskří, není nouze o tvrdé zákroky a bitky. Vyhecovaní bojovníci ale nezapomínají hrát hokej a obě bitvy v Hradci tak fanouškům nabídly solidní přestřelky – tu první ovládl v poměru 5:2 domácí Mountfield, odvetu ale vyhrála v prodloužení 4:3 hostující Mladá Boleslav, na jejíž led se nyní série přesouvá. Pár dní volna mohlo trochu zchladit horké hlavy, nedá se však čekat, že by se třetí klání hrálo v rukavičkách… Důležitost utkání však způsobí, že se domácí i hosté přeci jen více zaměří na defenzívu a nebudou bezhlavě útočit. První třetina bude vyrovnaná!