Mistr Ligy mistrů a prvních poločasů!

4.10.2016

Tenhle tiket nepatří mezi klasické „akovky“. Tipér z Děčína na něj totiž dal pět zápasů z Ligy mistrů, u všech tipoval pouze první poločasy a navíc čtyřikrát se nebál remíz! Štěstí mu přálo a tak za pětistovku vyhrál skoro 40 tisíc!

Nejvíc se děčínský sázkař obával o svou výhru v souběžně hraných duelech v utkání Dortmundu s Realem Madrid. Domácí sice „bílý balet“ svírali, ale po gólu Cristiana Ronalda prohrávali a teprve dvě minuty před poločasem vyrovnal Pierre-Emerick Aubameyang na 1:1. A zatímco hráči sbírali síly na druhé poločasy, v Děčíně se už slavila výhra 39 475 korun!