Články

Midtjylland – Southampton: vyrovnaný boj
article image

26.8.2015

Nezvládli roli velkého favorita a s dánským mistrem doma jen remizovali 1:1. Očekávaný postup do Evropské ligy si tak borci anglického Southamptonu notně zkomplikovali. Napraví mizerný výkon a ovládnou odvetu?

Fotbalisté Midtjyllandu nestačili v boji o Ligu mistrů na kyperský APOEL (1:2, 1:0), o nápravu se pokouší ve 4. předkole Evropské ligy proti Southamptonu. Favorizovaného protivníka v úvodním klání na St. Mary’s Stadium pořádně potrápili a s výslednou remízou 1:1 jsou nadmíru spokojeni. Skvěle tak využili mizerné formy „Svatých“ v úvodu sezony – mančaft kouče Koemana nedokázal zvítězit v úvodních třech kolech anglické Premier League (bilance 0-2-1, skóre 2:5) a ani evropské poháry nerozehrál podle svých představ. Southampton se trápí především v ofenzívě, kde se příliš nedostává do šancí, a když už si příležitost vypracuje, útočníci Pellé či Long mají vychýlená mířidla. V dánském Herningu, kde Midtjylland své duely hraje, se ale Saints budou muset prosadit, jinak v pohárech předčasně skončí! Domácí naopak budou pozorně bránit a číhat na kontry, první poločas by mohl být hodně vyrovnaný.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Midtjylland - Southampton 0 1.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip