Články

Midtjylland – Randers: vítězná premiéra domácích
article image

17.7.2016

Předloňský dánský šampion z Midtjyllandu skončil v loňské sezoně až třetí, v nově startujícím ročníku tak má co napravovat! Útok na titul zahájí domácím duelem s Randers a před svými fanoušky by neměl klopýtnout!

Kádr domácích je na dánskou soutěž výrazně nadprůměrný, klub z Herningu se netají vysokými ambicemi a touží po úspěchu doma i v pohárové Evropě. Ke splnění druhého cíle vykročil pravou nohou, když v prvním předkole Evropské ligy vyřadil Sūduva Marijampolė (1:0, 1:0) a v prvním duelu druhého předkola zdolal Vaduz 3:0. Hráči se tak již dostali do provozní teploty a půjdou do ligové premiéry o poznání rozehranější než loni šestý Randers. V nedávném přáteláku před začátkem ročníku vyhrál Midtjylland 1:0 a svého oblíbeného soka porazil již v devátém utkání v řadě! Tato skvělá série jednou skončí, ovšem na to si budou muset hosté ještě počkat. Rozehraný favorit potvrdí kvality a dosáhne na jubilejní desátý triumf!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Midtjylland - Randers 1 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip