Články

Miami – San Antonio: podruhé doma neselžou
article image

12.6.201

Tahle série bude podle očekávání pořádně dlouhá. Ve finále NBA vyloupili basketbalisté Spurs halu v Miami a šli do vedení 2:1. Obhájci titulu prohráli v letošním finále doma poprvé, ale dnes v noci San Antonio do mečbolu nepustí.

V základní části se potkali Heat a Spurs třikrát a vždy vyhrál domácí tým. Jenže ve finále tento fakt už neplatí. Parta LeBrona Jamese zvítězila ve druhém mači v Miami těsně 98:96 a srovnala stav série, jenže Parker a spol jim hned v následném duelu v Miami domácí porážku oplatili a Heat tak znovu stojí před úkolem dotáhnout se na soupeře. Na jasném triumfu Spurs se nejvíce podílel Kawhi Leonard s osobním rekordem 29 bodů. Hráčům San Antonio se v Miami dařilo doslova „na co šáhli“: v prvním poločase měli úspěšnost střelby 75,8 procenta, čímž vytvořili nový rekord NBA. V této části hry si také vytvořili rozhodující náskok, který do konce duelu už netratili. Průběh série tak kopíruje loňské finále, kdy San Antonio také vedlo 2:1 na zápasy. A tradice bude pokračovat i nadále – Heat vyrovnají na 2:2.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas v zákl. hrací době - Miami - San Antonio 1 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip