Články

M'gladbach – Leverkusen: útoky budou dominovat
article image

7.5.201

Domácí ve finiši bundesligy brání čtvrtou příčku, z níž se jde do předkola Ligy mistrů, a výhra by se jim tak hodila do krámu. Leverkusen už naopak má jisté třetí místo a může hrát uvolněně, fanoušci by se tak měli dočkat gólů!

Zatímco venku hraje Gladbach celou sezonu mizerně, doma je to v jeho podání úplně jiná káva - s bilancí 12-1-3 a skóre 40:17 je po Bayernu a Dortmundu třetí nejlepší celek na vlastním hřišti. Před svými fanoušky svěřenci kouče Schuberta vyhráli posledních šest zápasů a do bitvy s Leverkusenem tak půjdou s vysokou porcí sebedůvěry! Výhra by je výrazně přiblížila k jistotě čtvrtého místa, obejít se však musí bez zraněných Stranzla, Johnsona a Domingueze. Ani hosté nejsou kompletní (Boenisch, Tah, Papadoupoulos), s jistotou třetího místa však mohou hrát uvolněně, což také v poslední době předvádí - v minulém kole zdolali Herthu 2:1, což byl jejich sedmý triumf v řadě! Skvělou střeleckou formou disponuje mladý forvard Julian Brandt, jenž se trefil šestkrát po sobě a jedna trefa jej dělí od vyrovnání klubového střeleckého rekordu Kiesslinga. Oba mančafty praktikují ofenzivní fotbal, očekávám přestřelku!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - M´gladbach - Leverkusen 2,5 + 1.49
Dá gól (včetně prodloužení) - Mgl-Lev: Brandt J. ano 2.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip