Články

Mexiko – Portugalsko: bez Ronalda = bez gólů
article image

6.6.201

Hrají hezky, ale nedávají góly. To mají v poslední době společné fotbalisté Portugalska i Mexika, kteří ladí formu na MS. Co tedy čekat od jejich přípravného duelu v americkém Foxborough? Rozhodně ne brankovou smršť...

Jak je na tom zdravotně Ronaldo? To je klíčová otázka, která zajímá nejen celé Portugalsko, ale fandy po celém světě. Nejlepší fotbalista planety totiž léčí hned dvě zranění najednou – natažený stehenní sval a zánět šlachy u čéšky levého kolena. S týmem zatím netrénoval a připravoval se individuálně s dalšími marody. A přestože z portugalského tábora jdou do světa povzbudivé zprávy, že šampionát není v ohrožení, přece jen čas utíká... Proti Mexičanům by tak hvězdný „CR7“ měl opět zůstat na tribuně a bez něj je portugalská kreativita poloviční – Jihoevropané hráli naposledy s Řeky bez branek. Mexičané naopak vyšlou do boje svoji elitní jedenáctku na čele s útočníkem Manchesteru Hernandezem. „Toto bude moje sestava pro MS,“ hlásil kouč Herrera, který po poslední porážce 0:1 s Bosnou označil soupeře za „špinavý tým“. Podobný důrazný styl Portugalci jistě nevytasí, což by mohlo Mexičanům více sedět. Dá se očekávat, že duel se změní v hrátky s míčem ve středu pole, a tak branek američtí diváci moc neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Mexiko - Portugalsko 2,5 - 1.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip