Články

Méty – PSG: nováček bude vzdorovat
article image

20.11.2014

Mistrovský celek z Paříže míří na hřiště nováčka s jasným cílem – zvítězit a poprvé v sezoně se posunout do čela francouzské Ligue 1. Méty ale doma ještě neprohrály a favorita se nezaleknou, ovšem po boji nakonec padnou.

Pařížané loni jasně opanovali francouzskou ligu, ale letošní sezonu nerozehráli příliš dobře, vždyť vyhráli jen tři z úvodních devíti duelů! Ovšem před reprezentační pauzou se dostali do tempa, když čtyřikrát naplno bodovali, dokonce porazili vedoucí Marseille 2:0 a na první místo tabulky už nyní ztrácí jenom jeden bod. Na parádní výkony zkusí navázat, možná se však budou muset obejít bez hvězdného forvarda Ibrahimoviče, jenž si v dresu švédského nároďáku poranil patu. To by hrálo výrazně do karet domácím, s jeho případnou absencí by si ale měli hosté nakonec poradit, jejich kádr je našlapaný kvalitou a útočníci Cavani s Lavezzim rozhodně nejsou žádná ořezávátka. Méty v minulé sezoně ovládly druhou ligu a letos si mezi francouzskou elitou vedou nad očekávání dobře, drží se v klidném středu tabulky. Daří se jim především na vlastním hřišti, kde ještě neokusily hořkost porážky (bilance 4-2-0) a dokonce tam zdolaly o titul bojující Lyon (2:1)! Ani PSG nedají nic zadarmo, kvalita hostů by ale nakonec měla převážit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Méty - Paris SG 0/2 3.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip