Články

Mechelen – Bruggy: obhájce zahájí triumfem
article image

28.7.2016

V prvním utkání nového ročníku belgické ligy zamíří mistrovské Bruggy na hřiště Mechelenu, kde v loňské sezoně jasně triumfovaly 4:1. Do úvodního duelu sezony jdou znovu v roli velkého favorita a fanoušky potěší dalším úspěchem.

Úřadující belgičtí šampioni neprožili příliš podařenou přípravu na nový ročník – po dvou výhrách nad poloprofesionálními soupeři nedokázali porazit Šachťar Doněck, PAOK, Olympiakos Pireus ani Roeselare… Kouč Preudhomme ale má k dispozici téměř identický kádr s tím, který loni dosáhl na mistrovskou trofej – z opor odešel pouze pravý bek Meunier, jenž zamířil do PSG. Na jeho místo ale přišel Van Rhijn z Ajaxu a zálohu vyztužil Pina ze španělského Villarrealu. Bylo tak jen otázkou času, kdy Bruggy najdou formu a v prvním ostrém mači obhájci titulu skutečně ukázali kvality – v bitvě o belgický Superpohár zdolali Standard Lutych 2:1. První poločas se Bruggám nevydařil a po brance Santiniho jej prohrály, ovšem po změně stran výrazně přidaly, vynutily si převahu a díky gólům Izquierda a Vormera utkání otočily. Loni desátý Mechelen prohrál s Bruggami poslední tři vzájemné duely (2:3, 0:3, 1:4) a ani letos nebude patřit mezi kandidáty na titul. V létě přišel o klíčového defenzivního záložníka Ibrahima Cissého, kterého by měl nahradit nově příchozí Filipovič z Mariboru. V novém týmu si prožije pořádný křest ohněm, nebude ale úspěšný. Bruggy si odvezou všechny body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Mechelen - FC Bruggy 2 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip