Články

McGregor – Aldo: irský přízrak roznese náhradníka
article image

10.7.2015

O titul mistra světa měl bojovat s králem featherové váhy José Aldem, Brazilec se však zranil a v UFC neporažený Ir Conor McGregor tak musí vzít zavděk zápasem o dočasný pás šampiona proti Chadu Mendesovi. Získá jej?

Nejočekávanější duel letošního roku fanoušci MMA nakonec neuvidí. Při přípravě na UCF 189 si totiž José Aldo zlomil žebro a ze souboje o titul ve featherové váze proti rivalovi Conoru McGregorovi musel vycouvat. Excentrický irský bojovník však v Las Vegas do oktagonu nastoupí, o prozatímní pás šampiona si to rozdá s náhradníkem Chadem Mendesem, což pro něho paradoxně může být ještě těžší soupeř! Americký zápasník v sedmnácti profesionálních duelech prohrál jen dvakrát právě s José Aldem a především při druhé vzájemné bitvě s brazilskou hvězdou před necelým rokem mohl po skvělém výkonu pomýšlet na zisk titulu, ovšem nakonec na body prohrál. Ve své pravačce ukrývá Mendes dynamit, jenž může uzemnit jakéhokoliv soupeře. Jeho hlavní zbraní je ale famózní wrestling, na zem dostane kohokoliv a právě v této oblasti je McGregor zatím hodně neprověřený, dosud se utkával s protivníky, kteří upřednostňovali boj ve stoje. V tom je naopak hlavní síla irského šoumena, jenž je při svých útocích jedním z nejkreativnějších borců vůbec a bez problémů mixuje různé styly boje. Na Mendese bude mít navíc velkou výhodu co do výšky a rozpětí paží, což mu umožní z bezpečné vzdálenosti zasypávat protivníka údery a diktovat tempo zápasu. Pokud si pohlídá Američanovy takedowny, zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - McGregor C. - Mendes C. 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip