Články

Matosevic – Kyrgios: australská bitva pro mladíka
article image

22.9.201

Jako osmý nasazený vstupuje do turnaje v Kuala Lumpur australský talent Nick Kyrgios. Devatenáctiletý čahoun s dělovým servisem vyzve v prvním kole krajana Matosevice a v utkání potvrdí roli favorita!

Australan s řeckými a malajskými kořeny Nick Kyrgios letos prožil velký průlom na Wimbledonu, kde cestou do čtvrtfinále vyřadil například Rafaela Nadala! Ve velmi dobrém světle se ukázal také na nedávném US Open, kde si poradil se zkušeným Rusem Južným či Italem Seppim, nad jeho síly byl až zkušený španělský lišák Robredo, který jej poslal v 3. kole domů. Na závěrečném grandslamovém turnaji sezony opět deptal své protivníky dělovým servisem a agresivní hrou od základní čáry a s tímto stylem vyrukuje také na krajana Matosevice. Rodák z bosenského Jajce letos na okruhu ATP příliš nezáří a po loňském herním vzepjetí, které jej vyneslo na 39. místo světového žebříčku, klesl na konec osmé desítky. Sice dokáže překvapit a získat cenný skalp výše postaveného protivníka (letos porazil Verdasca, Čiliče či Tsongu), to jsou však v jeho podání světlé záblesky, které předvede párkrát za sezonu. S Kyrgiosem se ještě neutkal, ovšem nátlakový tenis jeho soka mu vůbec nebude po chuti. Na podnik v Kuala Lumpur se Kyrgios pozitivně naladil o minulém víkendu dvěma výhrami v Davis Cupu nad Uzbeky Istominem a Fayzievem, s Matosevicem si poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Matosevic M. - Kyrgios N. 2 1.51

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip