Články

Mathieu P.H. – Almagro N.: vyrovnaný zápas půjde do tří setů
article image

13.7.201

Oba mají letos srovnatelné výsledky, patří mezi milovníky antuky a velké bojovníky. Francouzský tenista Paul-Henri Mathieu i Španěl Nicolas Almagro sehrají v Hamburku vyrovnanou bitvu.

Z wimbledonské trávy se vrátili ještě na skok na oblíbenou antuku a v německém přístavním městě si to rozdají ve druhém kole. V tom prvním měl favorizovaný Almagro namále, k výhře nad českým překvapením Šátralem potřeboval tři sety. Sice letos předvádí zlepšené výkony, dokonce vyhrál jeden turnaj, ale už se nedokáže vrátit do výkonnosti, která mu kdysi zaručovala účast v Top 10. Aktuálně je na 44. příčce žebříčku ATP a 66. Francouz je nedaleko. Pokud nebude mít zdravotní trable, které ho potkaly na trávě, může být papírovému favoritovi vážným protivníkem. Letošní bitvu na začátku roku při exhibici sice těsně prohrál, ovšem v oficiálních zápasech má s Almagrem kladnou bilanci 3:1. Dá se očekávat velká přetahovaná a dost možná i souboj na tři sety.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Mathieu P.H. - Almagro N. 22,5 + 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip