Články

Marseille – Lorient: domácí si body utéci nenechají
article image

26.8.201

Start do nového ročníku Ligue 1 jim nevyšel, usadily se u dna tabulky. Oba týmy se tak nutně potřebují probrat, pod tlakem zejména bude domácí gigant. Marseille ale nakonec body soupeři nepustí.

Nejprve domácí bezgólová plichta s Toulouse, pak těsná prohra v Guingampu. Fotbalisté slavného Olympique neodstartovali do sezóny povedeně. V létě klub prodal belgického útočníka Batshuayiho, za něhož Chelsea zaplatila 39 milionů eur, což byl rekord francouzského přestupového období. Jenže právě větší hbitost a kreativita v útoku jako by týmu chyběla. A to v Marseille plánovali, jak se fanouškům omluví za ostudnou 13. příčku z uplynulé sezony. Co mužstvo ukáže ve třetím kole proti Lorientu, který v minulém ročníku skončil patnáctý? Určitě se nedá očekávat žádná ofenzivní podívaná, oba celky mají právě v útoku potíže. Tři z posledních čtyř vzájemných duelů skončily remízami 1:1, v tom zbylém Marseille doma dostalo nařezáno 3:5. Tentokrát už ale domácí musejí zabrat a k vytouženým třem bodům se nějak prokoušou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Marseille - Lorient 1 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip