Články

Maribor – Schalke: německý favorit vyhraje
article image

9.12.2014

Dva body ztrácí ve skupině G fotbalisté Schalke na druhou příčku, kterou okupuje lisabonský Sporting. Postup do osmifinále tak už nemají ve svých rukou, musí čekat na klopýtnutí Portugalců a vyhrát v Mariboru. To se jim podaří!

Stejně jako v bundeslize i v Lize mistrů mělo Schalke pomalý rozjezd, na který nakonec může doplatit! V pěti duelech jenom jednou zvítězilo a celkem získalo pět bodů, což stačí na průběžné třetí místo. Druhý Sporting je o dva body napřed, v závěrečném utkání skupiny G tedy musí „Königsblauen“ zvítězit a věřit, že mančaft z Lisabonu klopýtne v utkání s lídrem a již jistým postupujícím Chelsea. A jelikož má Sporting se Schalke lepší bilanci vzájemných zápasů, jedině jeho prohra by celku z Gelsenkirchenu dala naději na postup do osmifinále. Kouč Di Matteo, jenž nedávno zahájil své angažmá na lavičce Schalke úspěšně, když jej dovedl k šesti výhrám v prvních deseti zápasech, má k dispozici kvalitní tým, jenž dlouhodobě praktikuje útočný fotbal a v jehož kádru nalezneme celou řadu šikovných ofenzivních borců, kteří umí skórovat. To Huntelaar a spol. naposledy předvedli o víkendu na hřišti Stuttgartu (4:0), v posledních třech bundesligových duelech se prosadili celkem 11x! Defenzíva Mariboru rozhodně nehraje bezchybně, hosté ji budou od prvních minut hodně prohánět! Domácí utkání nevypustí, jsou sice průběžně poslední, ovšem zisk skalpu německého protivníka by je poslal do Evropské ligy. Kvalitou se však se Schalke měřit nemohou, hosté zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Maribor - Schalke 2 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip