Články

Maribor – Ol. Lublaň: šlágr bez gólů nebude
article image

7.8.2016

V pondělní dohrávce 4. kola slovinské ligy na sebe narazí největší favorité na zisk titulu – obhájce prvenství z Lublaně míří na hřiště vicemistra z Mariboru. Jejich vzájemné bitvy nebývají skoupé na góly a tradice bude znovu dodržena.

Loni se oba mančafty střetly čtyřikrát a spravedlivě se podělily o body – každý ukořistil jedno vítězství a dvakrát se rozešly smírně. Ve třech zápasech byly k vidění minimálně tři zásahy a také nadcházející střetnutí by mělo být na góly bohaté. Domácí Maribor se v nové sezoně chce vrátit zpět na mistrovský trůn a ambice dokazuje v předkolech Evropské ligy, kde vyřadil Levski Sofia i Aberdeen. Vstup do slovinské ligy měl také vydařený, když postupně porazil Koper (1:0) a Velenje (2:0), body ztratil až v minulém kole v Domžale (2:2). To úřadující šampioni z Lublaně jsou zatím stoprocentní (skóre 6:1), ovšem v pohárech selhali, když v boji o Ligu mistrů nestačili v přestřelce na Trenčín (3:4, 3:2). V Mariboru očekávám góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Maribor - Ol.Lublaň ano 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip