Články

Maribor – APOEL: odvetu opepří góly!
article image

6.8.201

Slovinci na horké půdě na Kypru vybojovali cennou remízu 1:1 a do play off Ligy mistrů tak mají nadějně. APOEL jim ale cestu do dalšího kola ještě pořádně znepříjemní, očekávám góly!

Oba celky věří ofenzivnímu stylu, což se ukázalo už v prvním vzájemném duelu, jenž skončil 1:1. Šancí ke skórování měli Slovinci i Kypřené hodně, s jejich proměňováním ale byli na štíru. Přesnou mušku střelci Mariboru ukázali až o uplynulém víkendu, kdy vyhráli 6:1 nad Koperem. Ve slovinské lize svěřenci kouče Čačiče triumfovali ve všech třech duelech při skóre 11:2 a také na APOEL vyrukují v rytmu útočného valčíku. Mančaft z Nikósie ale nedá svou kůži lacino. Ačkoliv doma s Mariborem jen remizoval, měl více ze hry a vytvořil si spoustu nadějných příležitostí, trefil se ale jen jednou zásluhou Goncalvese. Do odvety si snad stejně jako domácí seřídí mířidla, alespoň 3 branky by měly padnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Maribor - Apoel Nicosia 2,5 + 2.12
Oba týmy dají gól - Maribor - Apoel Nicosia ano 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip